17.12.19

7 важливих моментів при відкритті подарунка

Ви щиро радієте, коли отримуєте пакунок із подарунком, чи не так? А тепер уявіть ситуацію: ви відкриваєте цей пакунок у присутності дарувальника і бачите, що подарунок не відповідає вашим очікуванням. Проте ви не хочете своїм зніяковінням образити людину, яка вклала душу в те, щоб вибрати і запакувати подарунок для вас. Як уникнути незручної ситуації та зберегти при цьому природній вираз обличчя і щирість емоцій?
 


 

Надаємо вам сім порад про те, як правильно приймати подарунки, і сподіваємось, що ці поради допоможуть вам в незручній ситуації.

 1. Не забувайте: дякують не лише за сам подарунок! Навіть якщо вміст святкового пакунку не відповідає вашим очікуванням, ваща щира подяка не буде брехнею! Адже дякують не за річ, яку отримують у подарунок - дякують за увагу. Навіть якщо людина не врахувала або не знала про ваші потреби чи інтереси, вона все одно витратила свій час та кошти, аби не обділити вас своєю увагою на честь свята. Подумайте про вдячність за увагу - і ви зможете віддячити людині щирою посмішкою, навіть якщо подарунок вам не сподобався.
   
 2. Перш за все, прочитайте вітальну листівку. Як правило, до подарунка додається листівка з привітаннями. Прочитайте її перед тим, як відкрити пакунок. Швидше за все, ви знайдете там теплі слова на свою адресу, які будуть для вас набагато важливішими, ніж вміст пакунку! Слова, які будуть варті щирої подяки!
   
 3. Під час вечірки відкривайте подарунки публічно. І не забувайте озвучити вголос, від кого подарунок. Наприклад, ви відкрили вітальну листівку та побачили ім’я дарувальника. Озвучте його: “Це від Сашка!”, після чого мовчки прочитайте привітання, встановіть візуальний контакт із дарувальником і виразом обличчя дайте йому зрозуміти, що вдячні за увагу.
   
 4. Подарунок “не ваш”? Зробіть його “своїм на майбутнє” або “подарунком для всіх”. Наприклад, мало знайома людина дарує вам алкоголь, який ви не вживаєте. Щиро подякуйте та поставте пляшку на стіл зі словами “Катруся подарувала радість мені, а я хочу розділити цю радість з вами всіма”. Або ви отримали в подарунок аксесуар, який не відповідає вашому смаку. Ви можете про себе подумати “краще б Натка не дарувала нічого, ніж цей непотріб”, але вголос скажіть: “Дякую, Наталко, завдяки тобі я тепер маю нагоду подумати про оновлення іміджу”.
   
 5. Відкривайте пакунки в присутності дарувальника. “Дякую, потім подивлюсь” - такий жест висловлює неповагу до людини, яка витрачала свій час та зусилля, готуючи подарунок для вас. По-перше, дарувальнику буде цікаво спостерігати реакцію, коли ви відкриєте пакунок, по-друге, йому буде просто приємно, що його зусиллям приділяють увагу просто зараз, а не “коли-небудь потім”.
 6. Подякуйте особливим чином! До вашого свята готувались особливим чином - тож подяка має бути також особливою
  А саме:
  - має включати самі слова подяки;
  - має містити згадку про подарунок;
  - має включати ім’я дарувальника;
  - має нести інформацію про користь подарунку.

  Наприклад: “Денисе, мені приємно, що ти не забув про моє дозвілля! Я давно хотів спробувати рибалку, і твій подарунок - це крок до того, щоб знайти на це час. Кожного разу, коли ловитиму рибу на цю вудку, я згадуватиму про тебе. Дякую щиро і безмежно”.
   

 7. Нарешті, не намагайтесь приховати своє зніяковіння або невдоволення, якщо подарунок виявився “не вашим”. Чим більше ви намагаєтесь “одягти маску”, тим помітнішою ця маска стає для оточуючих і, насамперед, для дарувальника. Пам’ятайте: є приводи, які заслуговують на щиру подяку дарувальникові! Подумайте про ці приводи! Те, що хтось трохи не вгадав з подарунком, не варте того, щоб псувати настрій собі та гостям!

Читайте также

Як зробити осінні відбитки яблук

Надворі осінь, що розфарбовує навколишній світ у свої чарівні барви… З давніх часів осінь була порою збору врожаю, і одним з осінніх символів є яблуко. Насправді, цей фрукт доступний людям протягом усього літа, але саме восени яблука достигають найдужче і набувають справжнього та особливого смаку! Саме тому яблуко вважається осіннім символом, і саме його часто можна побачити на осінніх натюрмортах.

Насолоджуйтесь дизайном Вашої кухні від Peleg

Peleg Design — це провідна студія дизайну у світі. Вона була заснована у 2004 році Шахаром Пелегом, який також є до сих пір головним дизайнером всієї дизайнерської команди.

© 2009—2020 Магазин подарков «Gift-box.com.ua»