Marci

-39--40 из 0 товаров

Marci на Gift-box.com.ua

Відзначені багатьма нагородами, керамічні вироби від дизайнера Marci™ — це подарунки близьким, які звеличують наші сім'ї та друзів, нашу віру і наші відносини. Кожен елемент, від унікальних керамічних горнят, фоторамок до маленьких скриньок, охоплюють цілком щирі та незабутні почуття.

Чому потрібно обрати кераміку Marci

Дизайнер Marci відвідувала Lady of Mount Carmel High School в штаті Меріленд. Вона є самоучкою, яка розпочала свою кар'єру ручним розписом квіткових візерунків на одязі. Кар'єра Марсі несподівано змінилася, коли вона намалювала чарівних дитячих персонажів в чорно-білих тонах. Додаючи справжні почуття до своїх ілюстрацій, автор малюнків Marci надихалась ідеями у своїй сім'ї. У 1997 році вона інвестувала всі свої заощадження та сконцентрувалася на продажу своїх дизайнів на сорочках і листівках в місцевому торговому центрі. Так і народилася колекція подарункових виробів під назвою "Children of the Inner Light". Сьогодні відомий амбасадор Enesco є найбільш продаваним автором та ілюстратором, відомим у всьому світі. Її роботи продаються в Англії, Ірландії, Новій Зеландії, Австралії, Канаді та США.

Її персонажі буквально одного разу постали перед її очима в єдиному пориві натхнення. Дизайнер швидко визначила персонажів як: Мати, Дочка, Сестра, Отець, Син, Друг і так далі, поки всі люди в її житті не заповнили своє місце. Маючи на увазі своїх близьких, вона висловила щирі та особливі почуття до кожного. Її твори «всі про речі, які дійсно важливі в нашому житті, про речі, які приносять нам тривале щастя та задоволення - наші сім'ї та друзів, нашу віру в краще, наші справжні відносини». Майстер створює свої керамічні горнятка Marci, щоб дати людям потрібні слова, щоб надихнути інших висловити те, що вони відчувають до своїх близьких.

© 2009—2021 Магазин подарков «Gift-box.com.ua»