Дайджест (новости, обзоры и статьи)

Вам коли-небудь доводилось отримувати подарунок, який був для вас неприємним або образливим? Або ж просто не відповідав вашим потребам і вподобанням?

Ситуації, коли людина отримує “не той” подарунок, найчастіше трапляються в колективах, коли співробітники готують таємні подарунки на свята. Під час планування таємних подарунків слід заздалегіть домовитись про можливість обміну подарунками, щоб жоден з учасників колективу не залишився незадоволеним.

9 помилок, яких слід уникати під час новорічних свят

Новорічні та різдвяні свята - це час для радості та позитивних емоцій! Новорічна ялинка, подарунки, листівки, корпоративні свята, молодіжні вечірки та відвідування рідних і близьких. У вирі всього цього легко забути про деякі речі, які, на перший погляд, здаються дрібницями, але насправді можуть зіпсувати святковий настрій або поставити вас у незручне становище.

Тож пропонуємо вам ознайомитись із дев’ятьма розповсюдженими помилками, уникнення яких зробить святкування комфортним для вас, ваших друзів, рідних і колег.

Як бути хорошим гостем під час свят

За вікнами тепла осінь, а там і новорічні та різдвяні свята не за горами. Ще зовсім трохи - і почнуться приготування до святкування, вибір подарунків, відвідування родичів та друзів. Кожен із нас буде гостем, і не має значення, до кого ви йдете - до своїх батьків, до родичів чоловіка або дружини, до кумів чи друзів. Не має значення, скільки років ви знаєте господарів оселі. Чиїм би гостем ви не були, гарне враження від вашого візиту має залишитись і у вас, і у тих, хто приймає вас.

Дизайнер тортів. Чи це для мене?

Хто такий дизайнер тортів?

Кращий спосіб створити тривалі спогади може полягати в тому, щоб подарувати досвід, а не предмет або річ. Ось кілька ідей, які не обов'язково можуть бути красиво презентовані, але створять тривалі спогади після випробування.

День Археолога. Що робить археолог?

Хто такий археолог?

Археологія визначається як "наука про обробку матеріальних решток людського минулого" або як "систематичне та описове дослідження старожитностей". Це наукове дослідження людського минулого і є одним із чотирьох підрозділів антропології. Археологія - одне з головних джерел, з якого нам мождиво дослідити історію для об'єднання людей та культур, які формують в сьогоденні те, хто ми.

Подарункова картка чудовий подарунок - чи головний біль?

Ви збираєтесь придбати подарункову карту, але Вам цікаво, чи можливо краще купити справжній подарунок? Ви не самотні у своїх роздумах! Щороку споживачі у всьому світі витрачають мільярди доларів на придбання подарункових карток, та кількість проданих карток постійно зростає з року в рік.

Недарма сьогодні кожен онлайн магазин продає подарункові картки. Вони здаються більш зручними та набагато кращими, ніж відповідно швидко підібрана ідея подарунку в останні хвилини. Але чи робить це подарункові картки хорошим подарунком?

Вплив ділових подарунків

Доступність інформації, багато новинок та навіть можливість онлайн-покупок розширили вибір у світі бізнес-подарунків. З іншого боку, великі можливості завжди потребують більше часу, щоб прийняти рішення та обрати відповідний подарунок для вашого ділового партнера.

При виборі ділових подарунків враховуйте деякі з наступних аспектів:

Кажуть, що кожна окрема особистість відрізняється від інших своєю поведінкою, характером та персональними якостями. Ця унікальність походить від Знаків Зодіаку, під якими людина народилася. З дванадцяти Знаків Зодіаку ми зараз обговоримо Льва, який є одним з найбільш домінуючих, креативних та екстравертних сонячних знаків. Давайте подивимось на деякі чудові характеристики, риси та якості цього п'ятого Знака Зодіаку.

Насолоджуйтесь дизайном Вашої кухні від Peleg

Peleg Design — це провідна студія дизайну у світі. Вона була заснована у 2004 році Шахаром Пелегом, який також є до сих пір головним дизайнером всієї дизайнерської команди.

© 2009—2019 Магазин подарков «Gift-box.com.ua»