Дайджест (новости, обзоры и статьи)

12 найпоширеніших поганих манер

Ви, напевно, звертали увагу на те, як поводяться люди навколо. Більшість справляє враження ввічливих людей, проте, на жаль, грубість і хамство - не рідкісне явище в нашому суспільстві. Побачивши грубу людину, ми одразу складаємо про неї враження: її не навчили гарних манер.

Дитячий День Народження в дощову погоду

Ну ось нарешті настав очікуваний день, до якого Ви так готувалися. Все начебто готово, до прекрасного святкування дня народження дитини на природі – свіже скошений газон, все кругом прикрашене різнокольоровими повітряними кульками, а складані столи вже готові. Коли раптом хмари згущуються, загрожуючи вимити вашу вечірку до того, як вона розпочнеться.

Десять кроків, які можна і не можна робити чоловікам в День святого Валентина

Уважний та дбайливий чоловік завжди намагається виразити свої почуття до коханої! Проте робота і буденний побут не завжди дають таку змогу. Але День святого Валентина - це привід нагадати дівчині або дружині про свої почуття, зробивши їй приємний подарунок. І для того, щоб ваш знак уваги був дійсно приємним, пропонуємо вам десять порад на тему “які кроки варто і не варто робити чоловікам в День святого Валентина”. Сподіваємось, що ці поради допоможуть вам зробити День усіх закоханих справді незабутнім для вас обох!

 

7 важливих моментів при відкритті подарунка

Ви щиро радієте, коли отримуєте пакунок із подарунком, чи не так? А тепер уявіть ситуацію: ви відкриваєте цей пакунок у присутності дарувальника і бачите, що подарунок не відповідає вашим очікуванням. Проте ви не хочете своїм зніяковінням образити людину, яка вклала душу в те, щоб вибрати і запакувати подарунок для вас. Як уникнути незручної ситуації та зберегти при цьому природній вираз обличчя і щирість емоцій?
 


 

15 альтернатив обгортковому паперу

Купуючи подарунок, майже кожна людина піклується про красиву обгортку для нього. Хтось замовляє послугу пакування подарунків (така послуга присутня майже в усіх торговельних центрах та подарункових крамницях, і наш магазин подарунків також надає цю послугу), хтось займається упаковкою самостійно, купуючи для цього обгортковий папір. А що робити в ситуації, коли ви за справами і шаленим ритмом життя згадали про подарунок в останній момент? Або ж ви просто хочете бути оригінальним і вирізнити свою упаковку серед інших?

 

Як вирощувати різдвяний кактус

«Різдвяний кактус» — звучить дивно і незвично, чи не так? Адже для нас кактус не є традиційною різдвяною рослиною. Але як щодо чудових яскравих квітів на зимове свято? Schlumbergera bridgessii — це різновид кактуса, який називають також «різдвяний кактус», і його квіти мають незвичайний вигляд!

День Народження це привід для отримання не лише гарних подарунків, але й приємних вражень та незабутніх емоцій. Й для того щоб все вийшло, необхідно як слід підготуватися й придумати щось таке, щоб могло принести шквал позитиву.

Зимовий День Народження на ковзанах

Для святкування Дня Народження в літній час існує безліч ідей для заходу на природі - активний відпочинок, пляжні розваги тощо. Однак холодна пора року - не привід відмовлятись від думки про активно-розважальну програму для свята! Наприклад, можна влаштувати дитячу вечірку в затишному закладі, але набагато цікавіше буде відзначити День Народження на ковзанці. Таке свято не залишить байдужими ані тих, хто вже катався на ковзанах, ані тих, хто виходить на лід вперше.

20 продуманих подарунків для медсестер

Кожна людина - особлива, кожна професія заслуговує на повагу, а кожен фахівець - на відповідний подарунок. Але з особливою увагою треба підходити до вибору подарунку для медсестри. І не має значення, чи це подарунок на день народження, чи без приводу, чи маєте намір віддячити за турботу про себе або рідних. Не має значення, чи даруєте ви щось досвідченому фахівцю, чи робите приємний сюрприз студентці медичного вишу. Подарунок має бути і практичним, і таким, що демонструє вашу шану до праці медсестри та повагу до її особистості.

Скорпіон - один з найскладніших знаків Зодіаку. Народжені під цим знаком - як чоловіки, так і жінки - люди розумні та пристрасні, але, в той же час, їм притаманні такі риси, як злопам’ятність та мстивість. Подарунок для них означає не лише знак уваги, а й ставлення до них з боку тих, хто дарує. Тому обирати подарунки для Скорпіонів потрібно з особливою увагою та врахуванням і особистості самої людини, і особливостей характеру, властивих цьому знаку.

© 2009—2020 Магазин подарков «Gift-box.com.ua»