Дайджест (новости, обзоры и статьи)

Кращий спосіб створити тривалі спогади може полягати в тому, щоб подарувати досвід, а не предмет або річ. Ось кілька ідей, які не обов'язково можуть бути красиво презентовані, але створять тривалі спогади після випробування.

День Археолога. Що робить археолог?

Хто такий археолог?

Археологія визначається як "наука про обробку матеріальних решток людського минулого" або як "систематичне та описове дослідження старожитностей". Це наукове дослідження людського минулого і є одним із чотирьох підрозділів антропології. Археологія - одне з головних джерел, з якого нам мождиво дослідити історію для об'єднання людей та культур, які формують в сьогоденні те, хто ми.

Подарункова картка чудовий подарунок - чи головний біль?

Ви збираєтесь придбати подарункову карту, але Вам цікаво, чи можливо краще купити справжній подарунок? Ви не самотні у своїх роздумах! Щороку споживачі у всьому світі витрачають мільярди доларів на придбання подарункових карток, та кількість проданих карток постійно зростає з року в рік.

Недарма сьогодні кожен онлайн магазин продає подарункові картки. Вони здаються більш зручними та набагато кращими, ніж відповідно швидко підібрана ідея подарунку в останні хвилини. Але чи робить це подарункові картки хорошим подарунком?

Вплив ділових подарунків

Доступність інформації, багато новинок та навіть можливість онлайн-покупок розширили вибір у світі бізнес-подарунків. З іншого боку, великі можливості завжди потребують більше часу, щоб прийняти рішення та обрати відповідний подарунок для вашого ділового партнера.

При виборі ділових подарунків враховуйте деякі з наступних аспектів:

Кажуть, що кожна окрема особистість відрізняється від інших своєю поведінкою, характером та персональними якостями. Ця унікальність походить від Знаків Зодіаку, під якими людина народилася. З дванадцяти Знаків Зодіаку ми зараз обговоримо Льва, який є одним з найбільш домінуючих, креативних та екстравертних сонячних знаків. Давайте подивимось на деякі чудові характеристики, риси та якості цього п'ятого Знака Зодіаку.

Насолоджуйтесь дизайном Вашої кухні від Peleg

Peleg Design — це провідна студія дизайну у світі. Вона була заснована у 2004 році Шахаром Пелегом, який також є до сих пір головним дизайнером всієї дизайнерської команди.

Зробити чудовий інтер'єрний аксесуар зі зношених футболок легко та швидко. Нам подобаються креативні подарунки, які не займають багато часу.

Тепер покроково.

Кожному з нас не рідко потрібно відвідати п'ять або більше весіль кожного літа, тому важливо, щоб ідеї подарунків були продуманими, недорогими та корисними. Дотримуючись цих трьох вимог, ви можете бути впевненими, що наречений та наречена будуть в захопленні від вашого презенту — без необхідності витратити більше. Ось деякі з найкращих ідей дбайливих подарунків, які ми можемо вам порекомендувати.

Найкращі подарунки у липні 2019 року

Потрібна ідея подарунка на день народження? Немає необхідності шукати далі, ми підібрали найкращі подарунки для всіх типів. Почнемо.

 

1. Неперевершені кольори для дівчини з веселим характером

Яскравий гаманець «Bali Lime» Купити>>

 

 

Традиції дарування подарунків у Японії

Подарунки в Японії глибоко вкоренилися в традиціях, дарувати подарунки не тільки з соціальних причин, а й по соціальних зобов'язаннях -  подарунки презентуються, коли в боргу перед іншими, як перед сім'єю, так і бізнесом. Акцент робиться на самому акті дарування, а не на власне подарунку. Цінність подарунку має меншу вагу, ніж презентація та глибина думки, з якою він підноситься.

© 2009—2019 Магазин подарков «Gift-box.com.ua»