Доставка та оплата

Доставка подарунків безкоштовно

А це означає, що всі подарунки, представлені на нашому сайті, ми доставляємо безкоштовно незалежно від їх вартості та загальної суми замовлення. У нашому магазині немає суми мінімального замовлення та будь-яких «спеціальних умов на покупку», навіть якщо вам не підійшов товар, доставка все одно буде для вас завжди безкоштовною. Ми знаємо, як для вас важливе ваше замовлення, тому ми намагаємося обробити і доставити його вам максимально швидко.

Доставку всіх замовлень по Києву та Україні ми довіряємо кур'єрським компаніям Нова Пошта та Укрпошта. Терміни відправки вашого замовлення залежать від самого товару і можуть змінюватися від 1 дня, до 3-х днів та навіть досягати 10-14 робочих днів. У будь-якому випадку наші менеджери узгодять з вами терміни доставки та переконаються що вони для вас прийнятні. Всі ваші побажання про доставку обговорюються з менеджером при замовленні товару.

 

Зверніть увагу.

Доставка витратних матеріалів та деяких товарів, таких як бензин для запальничок, газ для запальничок, стрижні та картриджі для ручок, змінні блоки для щоденників, коробочки для флешок, окремі аксесуари до кухонних товарів, спеціальні категорії товарів, можлива лише у трьох випадках: при замовленні від 5-ти одиниць (одного виду товару); при замовленні з будь-яким іншим товаром магазину; якщо товар до якого ви замовляєте комплектуючі придбаний раніше у нас.

Ви можете уточнити або змінити дані доставки, дізнатися на якій стадії знаходиться ваше замовлення по тел .: (050) 171-88-21 (Viber) або електронною поштою office@giftbox.ua.

Доставка подарунків по Україні та Києву

Відправлення здійснюється у погоджений робочий день після підтвердження замовлення менеджером магазину. Ми обслуговуємо всю теріторію України, крім окремих районів Луганської та Донецької області, АР Крим. Нажаль поки наші партнери не мають змоги виконати ваше замовлення на данній території.

 

Нова Пошта

доставка до відділення

  • оплата з післяплатою (оплата при отриманні). Ми відправляємо ваше замовлення до відділення Нової Пошти у вашому місті. Оплата здійснюється у відділенні кур'єрської компанії після перевірки товару на цілісність. Додатково оплачуються послуги Нової Пошти за повернення грошових коштів (20 грн + 2% від вартості замовлення). Звертаємо вашу увагу скористатися даною послугою можливо тільки для замовлення загальна вартість якого складає до 3000 грн.
  • оплата при замовленні (передплата). В цьому випадку всі витрати на доставку оплачуємо ми. Вам потрібно лише прийти на відділення Нової Пошти в вашому місті та забрати товар. Детальніше про методи оплати ви можете ознайомитись нижче.

Нова Пошта може зберігати Ваше замовлення не більше 5 днів. Не запізнюйтеся, на шостий день Ваше замовлення буде повернене до магазину.

доставка за адресою

Ви маєте можливість замовити доставку замовлення за необхідною адресою по всій Україні. Така послуга надається тільки за умови передплати замовлення. Обов'язково врахуйте що термін доставки збільшиться на 1-3 дні в порівнянні з доставкою до відділення Нової Пошти.

Більше детально з усіма умовами доставки ви можете ознайомитись на сайті компанії Нова Пошта.

 

УкрПошта

Безкоштовна доставка подарунків до зручного для вас відділення УкрПошти протягом 3-5 робочих днів. При оформленні бажано вказати ваш індекс — це пришвидшить доставку. Зараз відділень вже понад 11500 по всій Україні. Максимальна вага вантажу до 30-ти кг, довжина посилки до 70-ти см.

Відправлення замовлення здійснюється тільки при оплаті замовлення заздалегідь. Детальніше про методи оплати ви можете ознайомитись нижче. УкрПошта може зберігати Ваше замовлення не більше 7 днів. Не запізнюйтеся, на восьмий день Ваше замовлення буде повернене до магазину.

 

Більше детально з усіма умовами доставки ви можете ознайомитись на сайті компанії Укрпошта.

Незалежно від кур'єрської компанії, послугами якої вам зручно скористатися, при отриманні посилки потрібно мати при собі паспорт (або інший документ, що засвідчує особу) та номер декларації. Останній повідомлять вам менеджери через SMS вже після відправлення товару.

Магазин GiftboxUA відправляє подарунки (і дуже часто відразу одержувачу подарунка) та намагається дарувати від покупки тільки приємні емоції. При відправці якість товару, працездатність і комплектація завжди перевіряється співробітниками магазину.

 

Обов'яково

Просимо вас при отриманні посилки у відділеннях кур'єрських компаній перевірити її на предмет пошкодження і слідів несанкціонованого відкриття. Ми страхуємо товар на повну вартість незалежно від методу оплати. Якщо посилка пошкоджена, пошкоджений товар в ній або не повна комплектація, вам необхідно відразу відмовитись від отримання замовлення, оформити акт-претензію і зв'язатися з менеджерами магазину.  При невиконанні даної умови, повернення такого замовлення стає неможливим та претензії про пошкодження товару будуть розглядатися окремо.

Оплата

Готівковий спосіб розрахунку

Оплата готівкою здійснюється в національній валюті (українська гривня). Даний метод оплати можливий при отриманні замовлення у відділеннях Нової Почти (Укрпошти). Користуючись послугою оплати замовлення у відділенні Нової пошти, вам необхідно буде додатково сплатити вартість зворотної доставки коштів за тарифами Нової пошти. Для економії коштів, радимо здійснювати передоплату за допомогою банківської картки.

 

Безготівковий спосіб розрахунку

Після оформлення замовлення, менеджер магазину відправляє вам рахунок-фактуру, за допомогою, якої ви зможете оплатити товар в касі банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми.

Оплата товарів банківською картою (Visa або MasterCard) можлива через систему LiqPay. Після оформлення замовлення ви отримуєте по електронній пошті рахунок для оплати.

 

 

© 2009—2021 Магазин подарков «Gift-box.com.ua»