О магазине

Як ми працюємо

Простіше кажучи, GiftboxUA бачить себе у партнерстві зі своїми клієнтами. Ми використовуємо відомий “принцип поваги”: намагаємось у своїй роботі вчиняти так, як хотіли би від інших отримати відповідне відношення до наших власних замовлень. Ми прагнемо, щоб ви витрачали тільки ті кошти, що можете собі дозволити, а не максимізувати наші прибутки. Ми хочемо, щоб ви придбали правильний подарунок. Саме тому, вже понад 10 років ми маємо безкоштовну доставку подарунків незалежно від суми замовлення. Також наші технічні можливості дозволяють підібрати ідеї подарунків враховуючи ваші потреби, вік та цінову категорію. Ви обов'язково знайдете коричну річ для кожного.

Перш за все, потрібно, щоб ви відчували впевненість у нашому обслуговуванні. Якщо у вас виникнуть незручності з тим що було придбано, ми зробимо все можливе для розв'язання проблеми найзручнішим методом для вас. На сторінці “Гарантія та повернення” ви знайдете всю необхідну інформацію.

Маєте запитання? Потрібно отримати більше інформації? Подобається наш магазин і ви бажаєте кому-небудь розповісти про це?

Ми з задоволення хочемо почути вас! Чому б не надіслати нам листа за адресою office@gift-box.com.ua або відправити повідомлення у Viber за телефоном 0501718821. Наша команда дуже швидко відповість на ваш запит.

Майбутнє GiftboxUA

Поглядаючи у майбутнє, ми, як і раніше, будемо зосереджені на нашій відданості постійному розвитку, покращенню сервісу та креативному мисленню. Ніколи не зупинимося працювати над тим, щоб надавати клієнтам дивовижний досвід покупок та неймовірний вибір від брендів, які ми любимо. Також вважаємо для себе обов'язком зробити компанію улюбленим місцем творчості для членів нашої команди.

В пріоритетах нашого розвитку - продовжувати підтримувати майстерність та інновації українських виробників. З турботою про нашу землю та довкілля, ми вже відмовились від не екологічного пакування подарунків. Та все ж розуміємо, що ще потрібно зробити багато кроків у цьому напрямку. Дуже хотілося б разом з українськими брендами створювати креативні та сучасні еко-подарунки для наших клієнтів.

Ми маємо передчуття - майбутнє GiftboxUA буде чудовим. І ми вже докладаємо максимально можливих зусиль для досягнення омріяного горизонту.

© 2009—2019 Магазин подарков «Gift-box.com.ua»