Про магазин

Як ми працюємо

Простіше кажучи, GiftboxUA бачить себе у партнерстві зі своїми клієнтами. Ми використовуємо відомий “принцип поваги”: ставитися до людей так, як би хотіли щоб ставились до нас. Цей принцип діє всюди та завжди, головне за будь-яких умов його пам’ятати та залишатися людиною. Погодьтеся, що коли тобі ввічливо підкажуть та порадять, то хочеться знову та знову повертатись туди та здійснювати те, що задумали.

Наші клієнти відчувають взаємну ввічливість та повагу до них при виборі будь-якого подарунку у будь-якій ціновій категорії. Усі Ваші запитання будуть почуті, а відповіді на них максимально розгорнуті.

Ми прагнемо, щоб ви витрачали тільки ті кошти, які можете собі дозволити. Ми не в гонитві за великими цифрами, а лише хочемо, щоб ви придбали правильний подарунок. Саме тому, вже понад 10 років ми маємо безкоштовну доставку подарунків незалежно від суми замовлення.

Що ми робимо для впевненості у вашому виборі?

Перш за все, потрібно, щоб Ви відчували впевненість у нашому обслуговуванні.

Бувають ситуації, коли придбаний подарунок з певних обставин може не підійти. І що ж робити? Що я можу вдіяти коли обраний подарунок вже не актуальний для мого друга, напевно назад його вже не приймуть – думаєте Ви? У багатьох інтернет-магазинах так і є, але не у нас. Процедура повернення товару відбувається легко та швидко, тому якщо у вас виникнуть незручності з тим що було придбано, ми зробимо все можливе для розв'язання проблеми найзручнішим методом для вас. На сторінці “Гарантія та повернення” ви знайдете всю детальну та необхідну інформацію.

Маєте запитання? Потрібно отримати більше інформації? Подобається наш магазин і ви бажаєте кому-небудь розповісти про це? Ми із задоволення хочемо почути вас! Чому б не надіслати нам листа за адресою office@giftbox.ua або відправити повідомлення у Viber за телефоном 0501718821. Не будь осторонь, змінюємось на краще разом.

Майбутнє GiftboxUA

Поглядаючи у майбутнє, ми, як і раніше, будемо зосереджені на нашій відданості постійному розвитку, покращенню сервісу та креативному мисленню. Ніколи не зупинимося працювати над тим, щоб надавати клієнтам дивовижний досвід покупок та неймовірний вибір від брендів, які ми любимо. В пріоритетах нашого розвитку - продовжувати підтримувати майстерність та інновації українських виробників. Маємо надію, що бренди українських виробників будуть широко визнані у всьому світі. 

Також вважаємо для себе обов'язком зробити компанію улюбленим місцем творчості для членів нашої команди та клієнтів, які знайдуть місце для натхнення та реалізаціії власних ідей.

Знаючи про теперішній стан навколишнього середовища намагаємось докласти зусиль для поліпшення екологічної нестабільності. Першим кроком стало те, що ми вже відмовились від не екологічного пакування подарунків. Та все ж розуміємо, що ще потрібно зробити багато зусиль у цьому напрямку. Дуже хотілося б разом з українськими брендами створювати креативні та сучасні еко-подарунки для наших клієнтів.

Ми маємо передчуття - майбутнє GiftboxUA буде чудовим. Основним стимулом для нових звершень є задоволені клієнти. Ми вже докладаємо максимально можливих зусиль для досягнення омріяного горизонту.

© 2009—2021 Магазин подарков «Gift-box.com.ua»