03.12.19

П'ять дитячих ігор на ковзанці

День Народження це привід для отримання не лише гарних подарунків, але й приємних вражень та незабутніх емоцій. Й для того щоб все вийшло, необхідно як слід підготуватися й придумати щось таке, щоб могло принести шквал позитиву.

Одним із варіантів може бути святкування Дня Народження на ковзанах. За останні роки інтерес до катання на ковзанах значно зріс. Все більше любителів цього чудового виду спорту стають на ковзани, присвячують своє дозвілля катанню на льоду. За допомогою веселих ігор можна створити незабутню атмосферу свята, яке неодмінно запам’ятається.

Для проведення ігор на ковзанах потрібне невелике, але рівне місце, без горбків і западин. На ньому легко влаштувати крижаний майданчик для ігор. Найкраще для цієї мети підійде волейбольний майданчик. Але Ви можете вибрати інший варіант, який вдало підійде для катання на ковзанах. Отож розглянемо п’ять найбільш захоплюючих ігор на ковзанах, які зроблять Ваше свято ще більш феєричним.

Гра на концентрацію уваги «Чотири кути»

Катання на ковзанах – одне із найкращих зимових розваг. Адже, що може бути краще за свіже зимове повітря в сукупності з ковзанкою та компанією друзів, близьких. Отож перша гра, яку пропонуємо спробувати «чотири кути». Це весела та захоплююча гра, яка вимагає концентрації уваги.

 • Щоб грати в цю гру, необхідно пронумерувати кожен кут катка (наприклад кольорами). Напишіть кольори на маленьких шматочках паперу та помістіть їх в якусь посудину.
 • Включіть музику, поки діти тихенько катаються на ковзанці.
 • Зупиняйте музику через випадкові проміжки часу. Коли музика зупиняється, усі повинні кататися до найближчого з кутів.
 • Витягніть один з папірців із посудини, та назвіть номер або колір. Усі в цьому кутку поза грою.
 • Покладіть папірець назад у кошик, запустіть музику ще раз й продовжуйте грати, поки не залишиться лише один фігурист. Цей гравець - переможець.

Гра на швидкість «Катання-заморозка»

Ковзани стають найулюбленішою розвагою, засобом оздоровлення, загартування та фізичного розвитку. Тому гра «катання – заморозка» якраз виконує усі ці функції. У цю гру грають аналогічно класичній грі в заморозку, але на ковзанах це в рази складніше.

 • Діти катаються під музику у будь-який спосіб, можливо, виконуючи якісь улюблені рухи при катанні.
 • Коли музика припиняється, всі фігуристи повинні замерзнути на місці. Останній гравець, який зупинився, вибув.
 • Гра триває, поки всі, крім одного гравця не вибули. Останній гравець, що залишився на льоду, - переможець.

Гра на рухливість «Ланцюжок»

Гра «Ланцюжок» допоможе відпрацювати рівномірний чіткий крок, й окрім того зможе добряче розрухати та розвеселити дітей.

 • Попросіть дітей вишикуватися ланцюжком, та поставити руки на талію один одного.
 • Включіть музику та попросіть дітей кататися навколо катка, з'єднавшись разом у ланцюжку.
 • Поступово збільшуйте швидкість музики й киньте виклик фігуристам, щоб пришвидшити рух, як це робить музика.
 • Будь-які гравці, які відпускають або розривають ланцюг, виходять із гри.
 • Гра триває, поки не залишаться лише два гравці. Вони є переможцями.

Гра на спритність «Хто далі»

Ще одна весела гра, яка зможе додати азарту та бажання перемогти.

 • Діти шикуються у шеренгу на відстані 10-12 кроків від стартової риски.
 • За сигналом кожний з них робить розгін і починає ковзати (на одній чи обох ногах) від стартової риски.
 • Виграє той, хто проїде далі за інших (4-5 разів).

Класична дитяча гра «Крижана картопля»

Катання на ковзанах – це вже розвага, а коли з’єднати це з ігровою формою, то це стає ще більш веселіше. Дана гра зосереджується на спритності гравців. Ця гра змодельована на зразок традиційної гри "Гаряча картопля, але була модифікована для гри на льоду.

 • Нехай гравці вільно катаються навколо ковзанки.
 • Поки вони катаються на ковзанах, кидайте кулю з пінопласту випадковому фігуристу.
 • Цей гравець повинен передати м'яч першому гравцеві, щоб перетнути його шлях.
 • Діти продовжуватимуть передавати м'яч від фігуриста до фігуриста, поки музика не зупиниться.
 • Хто тримає м'яч, коли музика зупиняється, вибуває. Гра продовжується таким чином, поки не залишиться лише один гравець.

Найкращий подарунок на День народження є емоції, які закарбовуються в пам’яті. Після такого проведення свята безсумнівно залишиться багато позитивних вражень. Але не забувайте залишати усі ці спогади не лише в пам’яті, а й на аркушах альбому. Щоб через певний період часу Ви змогли сісти в колі близьких та прогорнути з усмішкою цей життєвий спомин.

Читайте также

Зимовий День Народження на ковзанах

Для святкування Дня Народження в літній час існує безліч ідей для заходу на природі - активний відпочинок, пляжні розваги тощо. Однак холодна пора року - не привід відмовлятись від думки про активно-розважальну програму для свята! Наприклад, можна влаштувати дитячу вечірку в затишному закладі, але набагато цікавіше буде відзначити День Народження на ковзанці. Таке свято не залишить байдужими ані тих, хто вже катався на ковзанах, ані тих, хто виходить на лід вперше.

Дитячий День Народження в дощову погоду

Ну ось нарешті настав очікуваний день, до якого Ви так готувалися. Все начебто готово, до прекрасного святкування дня народження дитини на природі – свіже скошений газон, все кругом прикрашене різнокольоровими повітряними кульками, а складані столи вже готові. Коли раптом хмари згущуються, загрожуючи вимити вашу вечірку до того, як вона розпочнеться.

Поради щодо планування першого Дня Народження дитини

Планування першого Дня Народження вашої дитини справа хвилююча та стресова, особливо для сім`ї, яка вперше стала батьками. Перший День Народження - це святкування важливої віхи життя і повинно бути пам'ятною подією. Планування святкування першої річниці звичайно буде найкращим. Нижче наведено кілька порад, які допоможуть вам організувати великий день для вашого малюка.

© 2009—2020 Магазин подарков «Gift-box.com.ua»