26.11.19

Зимовий День Народження на ковзанах

Для святкування Дня Народження в літній час існує безліч ідей для заходу на природі - активний відпочинок, пляжні розваги тощо. Однак холодна пора року - не привід відмовлятись від думки про активно-розважальну програму для свята! Наприклад, можна влаштувати дитячу вечірку в затишному закладі, але набагато цікавіше буде відзначити День Народження на ковзанці. Таке свято не залишить байдужими ані тих, хто вже катався на ковзанах, ані тих, хто виходить на лід вперше. Ми дамо вам декілька порад з організації дня народження дитини на ковзанах!

Перед святкуванням Дня Народження

Перше, що вам потрібно зробити - обрати ковзанку. Можливо, ви знаєте, де існують спеціальні пропозиції з організації дитячих свят? Чудово, якщо ви знайдете таку пропозицію, адже в цьому разі ви отримаєте не лише певний час перебування на льоду, а й додаткові послуги, наприклад, приміщення для святкового фуршету. Якщо така пропозиція вам не трапилась, запитайте в адміністрації ковзанки про можливість оренди льоду на необхідний вам час та знайдіть приміщення для вітань, прийняття подарунків та трапези після активного відпочинку.

Щоб зацікавити дитину, відвідайте із нею заздалегідь льодове шоу, після чого запропонуйте провести свою “льодову виставу” в вигляді святкування дня народження.

Запрошення на День Народження у зимку

Якщо ви маєте час, зробіть їх разом з дитиною власноруч. Це може бути листівка в формі ковзана, яку дитина прикрасить блискітками. Може бути звичайна листівка на зимову тематику, намальована вами. Якщо ж часу на рукоділля не вистачає, можна роздрукувати зображення на принтері (ваша дитина на ковзанах або колаж із зображень, пов’язаних із ковзанкою) чи замовити індивідуальний дизайн запрошень у типографії.

Меню для Дня Народження на ковзанах

Меню святкового столу має повністю відповідати концепції свята! Тому, крім традиційних бутербродів з нарізкою та фруктів, обов’язково додайте “зимові” страви. Це і печиво у вигляді сніжинок, і “крижані трубочки” (вафельні трубочки, вкриті білим шоколадом), і зроблений на замовлення торт у вигляді ковзана. Не забудьте про какао! Приготуйте його та помістіть у термос, щоб діти після холодного льоду зігрілись гарячим напоєм.

І який День Народження без уваги до іменинника? Ви можете самостійно виготовити або замовити печиво чи тістечка, що зображують цифру відповідно до кількості років, що виповнилось винуватцю свята.

Розважальна програма до Дня Народження

Просто покататись на ковзанах можна в будь-який інший день, а святкування Дня Народження - чудова нагода для конкурсів та розваг на ковзанці. Ви можете взяти із собою перешкоди (пластикові пляшки з напоями, спортивний інвентар тощо) та влаштувати змагання, хто швидше (або охайніше) пройде дистанцію з перешкодами. Можете влаштувати конкурс на найкращий парний танок на ковзанах. І не забудьте подбати про нагороди переможцям - це можуть бути медалі, дипломи або просто подарунки. Також не зайвим буде відзначити кожного гостя подякою за присутність і створення святкового настрою - такою подякою може бути листівка або значок, виготовлений спеціально для свята.

Не забуваємо про безпеку

Перед тим, як випускати дітей на лід, розкажіть їм про необхідність уважно вислухати адміністратора або інструктора та чітко дотримуватись його вказівок. Прослідкуйте за тим, щоб подарунки імениннику були вручені після повернення з льоду або до виходу на ковзанку, якщо імениннику не терпиться відкрити пакунки. Якщо хтось із гостей запізнився на свято і хоче привітати іменинника, запросіть його приєднатись до активної програми на ковзанах із тим, що подарунок він обов’язково вручить, але після того, як всі учасники свята залишать лід.

Святкування на ковзанці зробить День Народження вашої дитини справді незабутнім! І ми маємо надію, що наші поради стосовно такого формату святкування стали вам у нагоді. Ми з радістю почитаємо ваші думки та ідеї проведення Дня Народження на ковзанах, якщо ви поділетесь ними в коментарях!

Читайте также

Дитячий День Народження в дощову погоду

Ну ось нарешті настав очікуваний день, до якого Ви так готувалися. Все начебто готово, до прекрасного святкування дня народження дитини на природі – свіже скошений газон, все кругом прикрашене різнокольоровими повітряними кульками, а складані столи вже готові. Коли раптом хмари згущуються, загрожуючи вимити вашу вечірку до того, як вона розпочнеться.

Святкуйте День Народження свого малюка з апетитними тортами

Всі ми знаємо, що День Народження — це річниця народження людини. Особливо діти з нетерпінням чекають весь рік, щоб відсвяткувати цей день. А коли мова йде про святкування Дня Народження вашої дитини, то ніщо не може завадити вам зробити цей день особливим та цікавим для вашого малюка. Коли ви бачите, що ваша дитина схвильована з приводу майбутнього Дня Народження, ви також намагаєтеся зробити цей великий день більш особливим з усіма можливими речами, які тільки можете уявити.

Як вирішити, який саме подарунок хочеться на День Народження

Коли твій день народження наближається, легко бути приголомшеним вибором подарунку. Отже, як ви відповідаєте, коли бабуся телефонує, щоб запитати вас, що ви хочете? Одним із способів є створення списку ідей подарунків, які підходять вам та вашим інтересам. Якщо ви з усіх сил намагаєтеся вирішити, які подарунки ви найбільше бажаєте, в цій статті є кілька порад саме для вас.

 

 

© 2009—2020 Магазин подарков «Gift-box.com.ua»